Cytat dnia:  Prawda nie jest odpowiedzią na pytanie, ale sposobem życia.   Laurence Freeman

Parafia - Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj o godzinie 17.15. GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym. Za udział w Gorzkich żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

2. W poniedziałek UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, patrona Towarzystwa Jezusowego. Na Mszy świętej o godzinie 7.30 będziemy modlić się w intencji O. Józefa Maja, który obchodzi imieniny.

3. W piątek - Nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ    o godzinie 17.30.

4. W sobotę UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO.

5. W zakrystii można nabyć baranki wielkanocne rozprowadzane przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej w cenie 6 zł.

6. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE w naszym kościele rozpoczną się w przyszłą niedzielę. Nauki rekolekcyjne głoszone będą w niedzielę na wszystkich Mszach i na Gorzkich Żalach oraz od poniedziałku do środy na Mszach o godzinie 9.00 i 18.00. Prosimy o takie zaplanowanie swojego czasu w tych dniach, aby móc wziąć udział w naukach rekolekcyjnych. Program rekolekcji jest zamieszczony na afiszu.

7. BIERZMOWANIE w naszej parafii będzie w niedzielę 23 kwietnia na Mszy świętej o godzinie 18.00. Sakramentu Bierzmowania udzieli naszej młodzieży ks. infułat Bronisław Fidelus.

OGŁOSZENIE RADNEGO

Radny Dzielnicy VII Witold Górny, Klub Kultury Przegorzały oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Przegorzał serdecznie zapraszają seniorów do udziału w spotkaniu organizacyjnym Centrum Aktywności Seniora, które odbędzie się  w dniu 23.03 (czwartek) o godzinie 17.30 w klubie kultury Przegorzały.
Ideą Centrum Aktywności Seniora jest zaproszenie seniorów do wspólnego spędzania czasu. Centra mają w swojej ofercie różnego rodzaju zajęcia, pozwalające ich członkom na rozwijanie zainteresowań i nabywanie nowych umiejętności. Działania Centrum odbywały by się w pomieszczeniach Klubu Kultury Przegorzały w godzinach przedpołudniowych. Koszt uczestnictwa we wszystkich oferowanych przez Centrum zajęciach wynosiłby łącznie jedynie 5 zł miesięcznie. Serdecznie zapraszamy.

Kraków, 19.03.2017


Data utworzenia: 06.11.2010 08:13
Ostatnie zmiany: 19.03.2017 10:03
Kategoria : Parafia
Strona czytana 15889 razy


Drukuj Drukuj


UWAGA
Msze święte
NIEDZIELE I ŚWIĘTA
7.30, 9.00, 11.00 (dla dzieci), 18.00

DNI POWSZEDNIE:
7.30, 18.00
Parafia Chrystusa Króla
Filmy
Szukaj
Licznik odwiedzin

   odwiedzin

   online

^ Góra ^