Cytat dnia:  Dobrzy ludzie nigdy o siebie nie dbają. Tak jakby naprawdę nie byli dla tego świata.   Maria Dąbrowska

Parafia - Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Radosne Alleluja jest dzisiaj na naszych ustach i w naszych sercach. Niech radość wielkanocnego poranka dotrze do każdego człowieka. Niech będzie ona zadatkiem i zapowiedzią wiecznego świętowania ze Zmartwychwstałym. Składamy sobie dzisiaj życzenia. Przeżywając te święta pragniemy, aby wiara w to, że Jezus zmartwychwstał, że żyje i jest wśród nas, przeniknęła nasze serca i była obecna w naszym codziennym życiu, w każdym jego wymiarze.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu i przeprowadzeniu uroczystości Wielkiego Tygodnia i Świąt Wielkanocnych: ks. Danielowi, panu Michałowi, lektorom i ministrantom, pani Monice za udekorowanie kościoła, Ciemnicy i Bożego Grobu, bratu Zygmuntowi, naszym Kapłanom, Wam – parafianie za udział w liturgii i złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać!

3. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny będziemy składać ofiary na naszą Akademię Ignatianum w Krakowie.

4. Wszystkich parafian zapraszamy w najbliższą sobotę, 22 kwietnia o godzinie 7.30, na Mszę świętą dziękczynną w dziewiątą rocznicę podjęcia modlitw za nasze rodziny i matki w stanie błogosławionym.

5. W przyszłą niedzielę, 23 kwietnia na Mszy świętej o godzinie 18.00, Ks. Infułat Bronisław Fidelus udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Do sakramentu przystąpi 16 osób.

6. W odpowiedzi na wielokrotne wezwanie Ojca Świętego Franciszka, decyzją Konferencji Episkopatu Polski w Niedzielę Miłosierdzia 23 kwietnia, zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek, jako wyraz solidarności z narodem syryjskim, przede wszystkim w zrujnowanym Aleppo. Pomoc zostanie przekazana za pośrednictwem Caritas Polska, która od lat niesie pomoc ofiarom syryjskiego konfliktu.


Kraków, 16.04.2017


Data utworzenia: 06.11.2010 08:13
Ostatnie zmiany: 16.04.2017 09:27
Kategoria : Parafia
Strona czytana 16536 razy


Drukuj Drukuj


UWAGA
Msze święte
NIEDZIELE I ŚWIĘTA
7.30, 9.00, 11.00 (dla dzieci), 18.00

DNI POWSZEDNIE:
7.30, 18.00
Parafia Chrystusa Króla
Filmy
Szukaj
Licznik odwiedzin

   odwiedzin

   online

^ Góra ^